IMDB

DVD
Grinch: Świąt nie będzie (Big Faces) [DVD]

1999

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Poczta Polska749
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 1 dnia 23 godzin 11 minut,
a otrzymasz produkt już w wtorek!

Sprawdź warunki
Kategoria Dla dzieci | Komedie | Fantasy
Seria Big Faces
Reżyseria Ron Howard
Obsada Frank Welker, Rance Howard, Anthony Hopkins więcej
Polska wersja
Napisy
Dźwięk
Opis Grinch jest zielony i włochaty; Grinch jest psotny, przebiegły, złośliwy; Grinch jest obrzydliwy, tłusty, pryszczaty; Grinch jest niemiły, nietolerancyjny, niereformowalny; Grinch jest... Grinchowaty!
Mieszka wysoko, daleko "na samym gór szczycie w łańcuchu Samosiów" na Mont Zsypie, nieco na północ od miasteczka Ktosiowo. Grinch nienawidzi Gwiazdki i Ktosiów razem z ich radosnymi krzykami, śpiewami i zabawami.
Pewnego roku Grinch wpada na szelmowski pomysł pozbycia się Świąt raz na zawsze! Przywdziewa kostium, który ma mu pomóc wywieść w pole czujnych Ktosiów i, pod osłoną nocy, rusza do miasteczka, by zrealizować swój niecny plan. Na swej drodze spotyka małą Cindy Lou, która jest zdania, że w ferworze przedświątecznej krzątaniny, zakupów i porządków Ktosie zapomniały o prawdziwym znaczeniu Gwiazdki.
Ale jak to w bajkach bywa - wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu. Dwie niespokojne dusze - jedna szukająca zaginionego ducha świąt Bożego Narodzenia a druga swojej dawno zapomnianej natury - odnajdują właściwe sobie miejsce, a Ktosie odkrywają, że Gwiazdka to nie tylko zabawki, prezenty i ozdóbki.
W rolę Grincha wcielił się geniusz komedii - Jim Carrey. Film wyreżyserował zdobywca Oscara(R) Ron Howard (Apollo 13) nadając tej ekranizacji bajki dla dzieci autorstwa Dr Seussa How The Grinch Stole Christmas prawdziwie fantastycznego blasku, wypełniając ją magią Świąt Bożego Narodzenia aż po brzegi.
EAN 5902115600289
Dział DVD
Data premiery 2014-06-11
Tytuł oryginalny How the Grinch Stole Christmas
Seria Big Faces
Kraj USA, Niemcy
Rok produkcji 2000
Termin premiery kinowej 2000-12-01
Reżyseria Ron Howard
Scenariusz Dr. Seuss, Jeffrey Price, Peter S. Seaman
Muzyka James Horner
Czas trwania 104
Dodatki bezpośredni dostęp do scen, menu interaktywne, zwiastun
Obraz 16:9
Region DVD 2
Opakowanie keep case
Liczba nośników [1xDVD]
Napisy
  • polskie
  • angielskie
Dźwięk
  • Dolby Digital 2.0 polski
  • Dolby Digital 2.0 angielski