DVD
Endless Legend [GRA PC]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Turowe
Polska wersja
Opis Auriga to niegościnny świat o surowym klimacie. W powietrzu czuć nadciągający tajemniczy kataklizm. Ostatnia zima należała do najdłuższych i najgorszych w historii. Przetrwasz? Posiadasz miasto, lojalnych podanych i kilka oddziałów piechoty z mocarnym bohaterem na czele. Twoja siła i magia utrzymają ich przy życiu, ale poza tym nic nie jest pewne ... Jaka przyszłość czeka Twoją cywilizację? Czy zdoła ona przetrwać kolejną srogą zimę?

Cechy gry:
* Eksploruj generowany losowo świat fantasy kierując jedną z ośmiu cywilizacji, stawiając przy tym czoła niezwykle dotkliwym i bezwzględnym porom roku.
* Poszerzaj swoje imperium przemierzając niezbadane krainy podbijając, budując i rozwijając nowe wioski oraz miasta. Asymiluj wrogie nacje zyskując nowe jednostki i umiejętności.
* Wykorzystaj otaczający Cię świat, handel oraz dyplomację. Rośnij w siłę rozwijając nowe technologie, zbierając drogocenne kruszce oraz DUST pozostając o krok przed resztą świata.
* Niszcz cywilizacje, które ośmielą się Ci przeciwstawić wykorzystując ukształtowaniu terenu, machiny wojenne oraz unikalne dla każdej rasy umiejętności, jak i intuicyjny system walki.
EAN 5907577280703
Dział DVD
Data premiery 2014-09-19
PEGI wiek 12
Rekomendowane wymagania sprzętowe OS: Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 I CPU: Intel Core 2 2.50Ghz I 4 GB RAM I KARTA GRAFICZNA: nVidia Geforce 460 1GB LUB ATI Radeon HD 6850 1GB I DirectX: Version 9.0c I HDD: 4 GB I KARTA MUZYCZNA: kompatybilna z DirectX 9 I Wymaga połączenia z Internetem - STEAM
Opakowanie keep case
Liczba nośników [1xDVD]