KSIĄŻKA
Dom pełen harmonii. Oczyść mieszkanie, oczyść życie - Christa O'leary [KSIĄŻKA]

2999

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Paczka w RUCHu799
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 20 godzin 26 minut,
a otrzymasz produkt już pojutrze !

Sprawdź warunki
Kategoria Pozostałe
Autor Christa O'leary
Ilość stron 228
Okładka miękka
Opis Mieszkanie to miejsce wypoczynku i relaksu. Dla naszego zdrowia i samopoczucia ważne jest, byśmy czuli się w nim dobrze. Wmądrze je urządzić i dostosować do swoich potrzeb, by przez długie lata cieszyć się rezultatami swojej pracy.
Autorka jest dekoratorką wnętrz, terapeutką rodzin oraz ekspertką zajmującą się wprowadzaniem ekologii do codziennego życia. W tej książce podpowiada jak stworzyć pełen inspiracji dom, który zagwarantuje Ci same korzyści i pozytywnie wpłynie na każdą sferę Twojego życia. Podaje wiele praktycznych wskazówek do zaaranżowania przestrzeni, która będzie piękna, zdrowa i przepełniona pozytywną energią. Dzięki niej zdobędziesz wiedzę na temat odpowiednich produktów, nietoksycznych materiałów i rozwiązań dla Twojego mieszkania oraz dowiesz się, jak wpłyną one na Twoją wygodę, spełnienie i samopoczucie. Ponadto uzyskasz cenną wiedzę na temat różnych toksyn znajdujących się w pożywieniu i sprzętach domowych oraz uwolnisz się od gorączkowej potrzeby posiadania najnowszych gadżetów.
Z pomocą Autorki zmienisz swoje stare przyzwyczajenia i nawyki oraz przekształcisz je w pozytywne działania inspirujące do tworzenia. Ponadto dowiesz się jak tworzyć zielone otoczenie, wykorzystać naturalne zapachy oraz korzystać z zasad feng shui, używając odpowiednich kolorów, faktur i dźwięków. Każdy rozdział zawiera proste ćwiczenia zatytułowane €žHarmonia w działaniu€, które pozwolą Ci przemyśleć i wprowadzić w życie zaprezentowane pomysły do tworzenia przyjaznego, odstresowującego otoczenia dla Ciebie i Twojej rodziny.
Stwórz harmonię w swoim domu i życiu.
EAN 9788373777262
Dział KSIĄŻKA
Data premiery 2015-05-28
ISBN 978-83-7377-726-2
Autor Christa O'leary
Rok wydania 2015
Wydanie Wydanie: -; T?umaczenie: -
Ilość stron 228
Okładka miękka
Liczba nośników [1xKSIĄŻKA]
Szerokość (razem z opakowaniem) 148
Długość (razem z opakowaniem) 205
Wysokość (razem z opakowaniem) 10