CD (AUDIOBOOK)
Cukiernia Pod Amorem Tom II Cieślakowie (twarda) - Małgorzata Gutowska-Adamczyk [AUDIOBOOK] [CD-MP3]

Artykuł niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny

Kategoria Pozostałe
Autor Małgorzata Gutowska-Adamczyk
Okładka twarda
Opis Cukiernia Pod Amorem 2. Cieślakowie - audiobook
Bestsellerowa trylogia teraz w wersji audio! Czyta Anna Dereszowska.
W drugim tomie bestsellerowej sagi Cukiernia Pod Amorem autorka przedstawia dalsze losy rodu Zajezierskich. Wraz z jedną z bohaterek wyrusza za ocean, znakomicie odmalowując życie polskich emigrantów na przełomie XIX i XX wieku. Na scenę wkracza również barwna rodzina Cieślaków. Poznamy półświatek złodziejaszków z warszawskiego Powiśla, a także artystyczne środowisko przedwojennych teatrów i kabaretów.I tym razem nie zabraknie pięknych, zdecydowanych kobiet, przełomowych wydarzeń z dziejów Polski i świata oraz ekscytujących historii miłosnych.Popłyńmy z Marianną do Nowego Świata, a z Grażyną Toroszyn podbijajmy Warszawę i serca prawdziwych dżentelmenów, wiedząc, że i tak wszystkie drogi prowadzą do Gutowa.Dorota Koman, poetka, krytyk literackI"Cukiernia Pod Amorem" należy do tych książek, które mimo objętości czyta się jednym tchem.Katarzyna Badowska, "Gazeta Wyborcza"
Barwna obyczajowość opisana z imponującym realizmem i dbałością o detale, różnorodne, ciekawie nakreślone sylwetki bohaterów, a także ogrom wiedzy o minionych czasach czyni "Cukiernię Pod Amorem" niezwykle zajmująca lekturą.
Agnieszka Kantaruk, redaktor naczelna miesięcznika "Modny Kraków"Powieści zdecydowanie nie można zarzucić nudy, czyta się ją bowiem z zachłannością.Joanna Hetman, "Magazyn Literacki Książki"
EAN 9788310121868
Dział CD (AUDIOBOOK)
Data premiery 2011-11-08
Tytuł oryginalny Cukiernia Pod Amorem Tom II Cieślakowie (twarda)
ISBN 978-83-10-12186-8
Autor Małgorzata Gutowska-Adamczyk
Wydanie 1
Rok wydania 2011
Wydawca Nasza Księgarnia
Format zapisu MP3
Okładka twarda
Opakowanie jewel case
Liczba nośników [1xCD]
Wymiary 14 x 12,5 cm