KSIĄŻKA
Biblioteka filozofów 6: Rozprawa o metodzie, Rozprawa nad zasadami filozofii - Kartezjusz [KSIĄŻKA]

499

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Paczka w RUCHu799
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 20 godzin 34 minut,
a otrzymasz produkt już pojutrze !

Sprawdź warunki
Kategoria Filozofia - opracowania ogólne
Seria Biblioteka filozofów
Autor Kartezjusz
Ilość stron 235
Okładka twarda
Opis Książki z BIBLIOTEKI FILOZOFÓW zaprojektowane zostały z myślą o tym, by mogły dobrze służyć przez wiele lat kolejnym pokoleniom czytelników. Są lekkie i poręczne, lecz solidnie oprawione i zaopatrzone w praktyczną zakładkę.

POZNAJ FILOZOFIĘ ZE ŻRÓDEŁ

Filozofia to przygoda, to szukanie prawdy, to pragnienie zrozumienia świata i jego tajemnic. Sięgnij po kolejne książki BIBLIOTEKI FILOZOFÓW i skonfrontuj własną wiedzę ze zdaniem wielkich myślicieli. Dowiedz się, co myśleli o człowieku i Bogu, o sensie życia i śmierci, o szukaniu szczęścia i znoszeniu cierpienia.

Książki z BIBLIOTEKI FILOZOFÓW zaprojektowane zostały z myślą o tym, by mogły dobrze służyć przez wiele lat kolejnym pokoleniom czytelników. Są lekkie i poręczne, lecz solidnie oprawione i zaopatrzone w praktyczną zakładkę.

PYTANIA, IDEE, PARADOKSY

Skąd przychodzimy, kim jesteśmy, dokąd zmierzamy? Na czym polega konfucjańska idea szczęścia? Czym jest dobro według Platona? Jak być skutecznym w polityce według Machiavellego? Kim jest Bóg dla św. Augustyna, a kim dla Nietzschego? Jak Kant rozumie normy moralne, a Wolter pojęcie tolerancji?

W kolejnych tomach BIBLIOTEKI FILOZOFÓW znajdziesz nieprzebrane bogactwo inspirujących zdań i myśli, kontrowersyjnych sądów i zastanawiających koncepcji.
EAN 9788375751789
Dział KSIĄŻKA
ISBN 978-83-7575-178-9
Seria Biblioteka filozofów
Autor Kartezjusz
Ilość stron 235
Okładka twarda
Liczba nośników [1xKSIĄŻKA]
Wymiary 115x185 mm