KSIĄŻKA
Atak Tytanów (Tom 1) - Hajime Isayama [KOMIKS]

2999

Wysyłamy w 24h

Darmowa wysyłkaKup jeszcze za 99.99zł
Paczka w RUCHu799
Kurier 24h 1499

Zamów w ciągu 1 dnia 19 godzin 46 minut,
a otrzymasz produkt już w wtorek !

Sprawdź warunki
Kategoria Dla młodzieży
Seria Atak Tytanów
Autor Hajime Isayama
Ilość stron 192
Okładka miękka z obwolutą
Opis Atak tytanów (jap. Shingeki no Kyojin, ang. Attack on Titan) - manga napisana i zilustrowana przez Hajime Isayamę. Fabuła koncentruje się wokół życia Erena Yeagera, jego adoptowanej siostry Mikasy Ackerman i ich przyjaciela Armina Arlerta. Żyją oni w świecie, gdzie z powodu niespodziewanego pojawienia się Tytanów - wielkich humanoidalnych potworów zjadających i zabijających ludzi bez wyraźnej przyczyny - resztki ludzkiej populacji chronią się w miastach otoczonych wielkimi murami. Ich życie zmienia się drastycznie po pojawieniu się kolosalnego Tytana, który niszczy mury i ich rodzinne miasto oraz zabija matkę Erena i Mikasy, co sprawia, że parę lat później zaciągają się do wojska, mającego za zadanie walkę z Tytanami i odbicie utraconych terenów.
Anime zadebiutowało 6 kwietnia 2013 na MBS. W produkcji jest film live-action. Cztery gry wideo wyprodukowane przez Nitroplus zostaną wydane jako bonusy do trzeciego i szóstego wydania anime na Blu-ray.
Manga spotkała się ze znakomitym komercyjnym sukcesem. Sprzedała ponad 20 milionów kopii (na czerwiec 2013). Wydanie anime zwiększyło popularność mangi, a także samo anime zostało dobrze odebrane przez krytyków, jak i widzów. Kiedy manga i anime stała się popularna w krajach sąsiadujących z Japonią, tematyka serii była przedmiotem kilku kontrowersji.
EAN 9788374714013
Dział KSIĄŻKA
Seria Atak Tytanów
Autor Hajime Isayama
Ilość stron 192
Okładka miękka z obwolutą
Liczba nośników [1xKSIĄŻKA]
Wymiary 14,5 cm x 20,5 cm
Szerokość (razem z opakowaniem) 145
Wysokość (razem z opakowaniem) 12
Długość (razem z opakowaniem) 205